Contributie

Geachte leden ,,
 
Zoals jullie vernomen hebben is de contributie afgeschreven ondanks dat de competitie al is beeindigd .
Wij als club hebben natuurlijk op dit moment geen andere inkomsten dan de contributie . Wij zijn natuurlijk geen bedrijf maar een vereniging met leden die er samen voor zorgen dat een vereniging kan bestaan.
Ook in Mei zal de laatste contributie inning plaats vinden van dit seizoen .
Mochten er leden zijn die door het corona gebeuren toch in financiele problemen zijn gekomen en de contributie als een last ervaren schroom dan niet om contact op te nemen met de club  , er valt altijd wat te regelen.
We hebben besloten als club dat als dit hele corona gebeuren voorbij is we een feestje gaan geven voor zowel de jeugd als de senioren.
Bij deze willen dan ook iedereen bedanken voor hun vrijwillige bijdrage om onze club te steunen in deze tijd.
 
Het bestuur van vv Groninger Boys
 
Met vriendelijke groet ,,
 
Marcel Klunder