Overlijden Emmie Gijsenij

Vandaag kregen wij het bericht van het overlijden van onze oud vrijwilligster Emmie  Gijsenij de vrouw van Jan Gijsenij ( die wij ook kennen als leider van diverse jeugd en senioren teams )
Emmie stond als vrijwilligster in de tijd dat wij nog aan de diamantlaan waren gevestigd aan het roer van diverse vrijwilligers activiteitenvoor de jeugd in het bijzonder waar haar man Jan Gijsenij en  zoon Arjan Gijsenij zijn jeugdjaren heeft versleten en ook voor de diverse teams bar diensten heeft gedraaid.Emmie stond voor iedereen klaar, het maakte haar niet veel uit wat ze kon doen en “zei” nooit “nee” dat woord kende ze niet.
De laatste jaren op ons oude stek kampte Emmie al met chronische pijn aan haar voet, en bleef, ondanks de pijn toch de vrijwilligerswerk doen.Toen het echt niet meer kon, heeft ze met pijn in haar hart afscheid moeten nemen van al het werk wat ze toen deed, en daar zijn wij natuurlijk trots op dat wij zo’n vrijwilligster hebben mogen beleven in ons midden.
Wij  wensen Jan , Arjan , Remco en Marcel , aangetrouwden  en kleinkinderen , familie en vrienden sterkte met dit verlies.

Bestuur vv Groninger Boys

Emmie is opgebaard in het Yardenhuis van Groningen, Crematoriumlaan 2 te Groningen.

Bezoek: zaterdag tot en met dinsdag van 15.00 – 18.00 uur.

De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats.